قفل گذاری

قفل گذاری روی سی دی

با توجه به استفاده روز افزون از نرم افزار ها و مولتی مدیا ها و اهمیت عدم کپی برداری توسط دیگران و محفوظ ماندن اطلاعات لوح و همچنین امنیت فروش اختصاصی شما، استفاده از قفل بر روی CD و DVD به صورتیکه انواع نرم افزار های هک و کرک نتوانند به محصول شما آسیب رسانند و یا کپی کنند ، الزامی می باشد.


در پروژه قفل گذاری می بایست به صورتی رفتار شود که کارآیی نرم افزار شما پایین نیاید و در تمامی سیستم عامل ها به راحتی قابل اجرا باشد و همچنین با آنتی ویروس ها تداخل نداشته باشد .


لذا پیشنهادات ما در ذیل جهت قفل گذاری سی دی و قفل گذاری دی وی دی خدمتتان معرفی می گردد.


قفل ويدئو سی دی و ویدئو دی وی دی ضدرايت سخت افزاري  همراه با laser Video lock


ابتدا يك مستر ازCD یا DVD شما آماده می شود که اگر مشتری شما حجم محتوای آن را ملاحظه کند حجم کاذبی حدود 30 گیگابایت به او نمایش میدهد. سپس از سی دی یا دی وی وی دی آماده شده به تعداد دلخواه شما به روش داپليكيتور و يا استمپر تكثير مي گردد.در مرحله بعد با دستگاه laser خطی هلالی شکل روی لوح ایجاد می گردد که دیگر به روش رایت نمی توان از لوح فشرده کپی برداری کرد. این روش به دو صورت می باشد که در یک حالت اطلاعات شما قابل رویت و دارای حجم کاذب و قابل اجرا در کامپیوتر و دستگاه VCD , DVD خانگی است اما احتمال کپی وجود دارد . و در حالت دیگر که امنیت بالاتری دارد ، فایل و محتوای کلی رمزنگاری شده و قابل رویت نیست و محصول شما تنها در کامپیوتر قابل اجرا می باشد.


قفل اينترنتي تلفني


در این روش مانند روش قبلی يك مستر از لوح فشرده شما تهیه می شود و پس از برنامه نویسی جهت تکثیر به قسمت رایت ارائه می گردد و به تعداد مورد نظر شما تکثیر می گردد. يك شماره سريال 12 رقمي روي هر پكيج مجموعه شما چسبانده مي شود که مشتری تان پس از خريداري محصول به سايت يا وبلاگ شما و يا تلفن گويا و یا پیامک مراجعه كرده و شماره سريال پكيج خود را وارد مي كند و رمز فعالساز را دریافت کرده و از لوح فشرده شما استفاده می کند . در این روش می توان تعریف کرد که DVD یا CD شما چند بار در یک سیستم اجرا شود و یا در چند سیستم قابل اجرا باشد و برای دریافت رمز مجدد مشتری می بایست به شما مراجعه کرده و USER NAME جدید دریافت کند .


قفل فلش یا دانگل


قفل نرم افزاری در فلش ذخیره می گردد و تا زمانی که مشتری شما این فلش را به پورت یو اس بی کامپیوتر خود وصل نکند نمی تواند از نرم افزار استفاده کند . این قفل با انواع مختلف فلش های موجود در بازار قابل اجرا می باشد .


دانلود نمونه
تماس با ما